Alo Moloz Al Hakkımızda

Biz Kimiz ?

AloMolozAl, yapı sektörünün en önemli ihtiyaçlarından olan molozların toplanması alanında hizmet vermek için profesyonel, kaliteli ve güvenilir çözümler sunma amacıyla kurulmuştur.

AloMolozAl moloz toplama servisi olarak, İstanbul Anadolu Yakası’ndaki inşaat ve tadilat işlerinizden çıkan molozları otuz yıllık tecrübemiz ve alanında uzman ekibimizle 7 gün 24 saat çuvallı ya da çuvalsız olarak almakta,  etrafa rahatsızlık vermeden, hızlı ve güvenli bir şekilde moloz atım sahalarına nakliyesini gerçekleştirmekteyiz.

AloMolozAl olarak, tamamladığımız her işin daha sonraki işler için referans niteliği taşıdığının bilinciyle çalışıyor, kaliteden ödün vermeyerek, müşteri memnuniyetini ve güvenini her şeyin üstünde tutmayı ilke edinerek, moloz toplama hizmeti sağlıyoruz.

Müşterilerine verdiği değer kadar çalışanlarına da değer veren AloMolozAl olarak, verdiğimiz tüm hizmetlerde İş Sağlığı ve Güvenliği ilkelerinden asla ödün vermemekte, personelimizin hayatına değer katmak için de elimizden geleni yapmaktayız.

HİZMETLERİMİZ

about03

  • Harfiyat ve Nakliye İşleri
  • Müteahhitlik Hizmetleri
  • Kaba İnşaat Malzemeleri

about04

  • Çevre Düzenleme İşleri
  • Kanal-Kazı-Yıkım İşleri

about05

  • Alt Yapı İşleri
  • Kiralık İş Makinaları

Alo Moloz Al olarak siz değerli müşterilerimize daha iyi hizmet sunabilmek için makine parkımızda çeşitliliğe büyük önem veriyoruz. 1500 m²’lik makine parkımızda bulunan makinelerimiz:

7 Adet Paletli Ekskavatör

JCB KEPÇE

h3

Mini Kato – Demir Palet

h4

MİNİ KATO – LASTİK PALET

 BOBCAT

h4

10 ADET  TIR

h4

10 ADET  ÇİFT ÇEKER KAMYON

Müşterilerine verdiği değer kadar çalışanlarına da değer veren Alo Moloz Al tüm hizmet alanlarında İş Sağlığı ve Güvenliği ilkelerinden asla ödün vermemekte, personelinin hayatına değer katmak için de elinden geleni yapmaktadır. Alo Moloz Al alanında uzman ve güvenilir kadrosundan aldığı güçle; disiplinli çalışmasının, taahhüt ettiği işleri zamanında yerine getirmesinin, kaliteden ödün vermemesinin ve teknolojiyi sürekli takip eden, yenilikçi yaklaşımının sonucu olarak hız kesmeden başarılı bir şekilde büyümenin ve hizmet alanını genişletmenin onurunu yaşamaktadır.

If you find a high quality constructor for your project?