Alo Moloz Al

Alo Moloz Al

Her türlü inşaatlarınızdan, evlerinizde veya işyerlerinizde yaptırdığınız tadilat, dekorasyon, yıkım, kırım işlerinden, yaptığınız işin büyüklüğüne göre az ya da çok moloz çıkar. Çevreye ve insan sağlığına zarar verilmemesi, şehrin estetik görüntüsünün bozulmaması için bu molozların en kısa sürede güvenli bir şekilde oradan uzaklaştırılması gerekir. Üstelik çok miktarda olan ve içinde büyük parçalar da bulunan bu molozların kimse zarar görmeden, güvenli bir şekilde toplanması için bu işin profesyonel olarak yapılması önem taşımaktadır. Alomolozal olarak; İstanbul Anadolu Yakası’nda alanında uzman personelimizle, 7 gün 24 saat profesyonel, kaliteli, güvenilir, hızlı, moloz atma hizmeti sağlamakta ve attığımız her adımda müşteri memnuniyetine büyük önem vermekteyiz.

İnşaatlarınızdan çıkan molozlar ne miktarda olursa olsun isteğinize göre katlardan ya da kapı önlerinden, profesyonel ekibimiz tarafından etrafa rahatsızlık vermeden hızlıca toplanıp, sorunsuz ve güvenli bir şekilde moloz atım sahalarına ulaştırılmaktadır. Atılması gereken molozlarınızı çuvallı olarak alıyoruz ya da çuvallanmasına ihtiyaç varsa personelimiz hızlıca çuvallayarak topluyor ve nakliye için ihtiyacınıza uygun boyutta getirilmiş yükleme aracımıza yerleştiriyor.

İnşaatlardan çıkan molozların moloz atım sahasına ulaştırılması hem çevrenin, yeşil alanların korunması hem şehrin temiz kalması ve insan sağlığını tehdit edecek durumların oluşmaması, hem de görsel açıdan bir bozukluk olmaması için büyük önem taşımaktadır. Bu sebeple Alomolozal olarak 7 gün 24 saat hizmet vermekte, mümkün olan en kısa sürede molozlarınızın inşaat alanından uzaklaştırılmasını sağlamak için çalışmaktayız. Alomolozal olarak, diğer tüm hizmetlerimizde olduğu gibi moloz atma konusunda da oldukça titiz ve profesyonel çalışıyor, müşteri memnuniyetine büyük önem veriyor, yetenekli personelimiz, yenilikçi ekipmanlarımız, ihtiyacınıza uygun araçlarımızla; güvenlikten asla ödün vermeden, etrafımıza saygılı, kaliteli ve hızlı hizmet veriyoruz. Siz de 7 gün 24 saat boyunca inşaatlarınızdan çıkan molozların moloz atım sahalarına alanında uzman ve deneyimli ekibimiz tarafından nakli için keşif talebinde bulunabilir, Alomolozal’dan teklif alabilirsiniz.