Alt Yapı İşleri

Kaba İnşaat Malzemeleri

Alt yapı işleri kapsamında, yol kotu ve arazi seviyesinin altındaki, yapıların temel ve dayanağını oluşturan tüm işlerde size özel ürettiğimiz çözümlerle yatırımlarınıza değer katmaktayız.  Konutlar, iş merkezleri, oteller, resmi binalar, okullar, hastaneler ve aklınıza gelebilecek diğer tüm yapıların  yağmur suyu, atık su, içme suyu hatlarının oluşturulmasında, elektrik ve doğalgaz gibi enerji ihtiyaçlarının karşılanmasında ve diğer tüm alt yapı işlerinizde alanında uzman ve deneyimli kadromuz ve donanımlı iş makinalarımızla, müşteri memnuniyetinden ödün vermeden, söz verdiğimiz zamanda, kaliteli, uzun ömürlü, sağlam ve güvenilir çözümler sağlamaktayız.

Alt yapı işlerimizde de bizim için en önemli konulardan biri iş güvenliğidir. Bu sebeple iş sağlığı ve iş güvenliği konusunda gerekli eğitimleri almış personelimiz, alt yapı işi süresince hiçbir olumsuzluk yaşanmaması için tüm önlemleri almakta ve iş güvenliği kanun ve yönetmeliklerine göre hareket etmektedir.

Alt yapı alanında sizlere başarıyla sunduğumuz hizmetler:

Yağmur Suyu: Her türlü yağmur suyu alt yapı işlerinizde kullanılacak malzemelerin teminini sağlamakta ve çıkan molozların moloz atım sahalarına güvenli bir şekilde taşınmasını sağlamaktayız.

İçme Suyu: Tüm içme suyu alt yapı işlerinizde ihtiyacınız olan tüm hafriyat çalışmaları ile ilgili hizmet vermekteyiz.

Yağmurlama: Tüm yağmurlama işlerinizde ihtiyacınız olan tüm hafriyat çalışmaları ile ilgili hizmet sağlamaktayız.

Kanalizasyon: Tüm kanalizasyon alt yapı işleriniz için boruların altına ve üstüne yapılacak yataklama malzemelerinin teminini sağlıyoruz.

Yol Alt Yapısı: Yol, bordür, asfalt, stabilize malzeme serilmesi gibi tüm alt yapı işlerinizde ihtiyacınız olan tüm hafriyat çalışmaları ile ilgili hizmet sağlamaktayız.

Menfez: Suyun kontrol edilmesi ve yapıların uzun ömürlü olması amacıyla yapılan tüm menfez çalışmalarında ihtiyacınız olan alt yapı ve hafriyat hizmetlerini veriyoruz.

Doğalgaz: Tüm doğalgaz işleriniz için malzemenin temini, nakliyesi, çıkan molozların moloz atım sahalarına taşınması gibi alt yapı işlerinizi gerçekleştiriyoruz.

Elektrik: Elektrikle ilgili tüm alt yapı işlerinizde ihtiyaç olan hafriyat işlerinde hizmet sağlıyoruz.