Çevre Düzenleme İşleri

Çevre Düzenleme İşleri

Çevre düzenleme işleri kapsamında bahçelerde, parklarda, turizm ve dinlenme alanlarında, kırsal alanlarda, yerleşim alanlarında, koruluklarda; çevre şartlarının insan sağlığı ve psikolojisi üzerindeki etkisinin bilinciyle yaşanabilir, sağlıklı, güvenli, stresten uzak ve doğal ortamların oluşturuyoruz.

Tüm çevre düzenleme işlerimizde, çalıştığımız çevrede bulunan farklı doğal ve kültürel elemanları estetik ve fonksiyonel bir şekilde bir araya getiriyor ve çevre uyumlu olarak düzenliyoruz. Çevre düzenlemesinde amacımız sadece bitkileri düzenlemek değil aynı zamanda sürdürülebilirliği sağlamak için sulama sistemlerinin, görselliği ve işlevselliği sağlayabilmek için de aydınlatma çözümlerinin ve sert zemin düzenlemelerinin bir arada planlanarak, hayata geçirilmesini sağlamaktır.

Çevre düzenleme işleri kapsamında yeşil alan tasarımı, sert zemin tasarımı ve peyzaj elemanları tasarımı hizmetleri vermekteyiz.

Çevre düzenleme çalışmalarımızda sağlıklı, güvenli, estetik ve sürdürülebilir alanlar yaratmayı amaçlıyor ve bu doğrultuda yapısal ve bitkisel tasarımlar oluşturuyoruz. Çevre düzenlemesini yaparken iklime ve çevreye uygun, bakımı kolay, insan sağlığına zarar vermeyecek, pratik, ekonomik ve uzun ömürlü bitkisel ürünler kullanıyoruz.

Çevre düzenleme çalışmalarımızda işimize profesyonel ekibimizle birlikte, çalışılacak alanın keşfiyle başlıyor, jeolojik yapıyı ve iklim koşullarını değerlendirerek süre ve maliyet analizi yapıyor, planlarımızı hazırlıyor, kullanılacak malzeme, ekipman ve makinalara karar veriyoruz. Daha sonra, hazırladığımız planlar ışığında; güvenlikten ödün vermeden, iş sağlığı ve iş güvenliği ile ilgili kanuni düzenlemelere uygun olarak çalışmalarımızı sürdürüyor, taahhüt ettiğimiz özelliklerde ve zamanda projelerimizi teslim ediyoruz.