Hafriyat ve Nakliye İşleri

Hafriyat ve Nakliye İşleri

İstanbul Anadolu Yakası’nda alanında profesyonel kadromuz ve yılların getirdiği tecrübemizle inşaat işlerinin en önemli kollarından olan hafriyat ve nakliye alanında hizmet vermekteyiz. Kentsel dönüşümün yaygınlaşmasıyla inşaat başlamadan önce temelin ve zeminin hazırlanması işlerinde hizmet sunmaktayız.

Öncelikle çalışılacak alanda keşif yaparak işe başlıyor, hangi araçların kullanılacağına karar vererek, süre ve maliyet analizi yapıyor ve buna göre işin bitiş süresini hesaplayarak, en uygun şekilde teklif çıkartıyoruz. Tüm işlerimizde olduğu gibi hafriyat işlerimizde de verdiğimiz taahhütleri, zamanında yerine getirme konusuna hassasiyet gösteriyoruz.

Tüm hafriyat işlerimizde doğaya zarar vermeme konusuna özen gösteriyor, ayrıca hafriyat nakliye işlerimizde kara yolları taşımacılık kanunlarına ve yük sınırlarına harfiyen uyuyoruz

İşinde uzman personelimiz ve 1500 m²’lik makine parkımızdaki modern araç çeşitliliğimizle hafriyat ve nakliye alanında sağladığımız hizmetler:

Bina Temel Hafriyatı: Temel için belirlenen bölgede işinde uzman ve titizlikle çalışan personelimiz tarafından, keşif sonrası düzenlenen planlara göre gerekli yöntemlerle kazı çalışması yapılır ve bu kazı çalışması sonucunda ortaya çıkan taş, kum ve moloz yığınlarının, moloz atım sahalarına nakledilmesi sağlanır.

Moloz Nakliyesi: 7 gün 24 saat boyunca, inşaat sahanızdaki molozları ihtiyacınıza göre çuvallı veya çuvalsız toplamakta ve moloz atım sahalarına nakliyesini gerçekleştirmekteyiz.

Bahçe Toprağı: İhtiyacınıza göre bahçede bulunan ve başka bir noktaya taşınması istenilen toprağın tahliyesini veya bahçe için ihtiyaç duyulan toprağın dışarıdan getirilmesini sağlamaktayız.

Kırıcı: Hafriyat işleri kapsamında özellikle sert zeminlerde yapılan çalışmalarda kırıcı makinalarımızla hizmet sağlamaktayız.

Yıkım İşleri: Her türlü yıkım işlerinizde, uygun makine ve yöntemler kullanarak binanın kontrollü ve güvenli bir şekilde ortadan kaldırılmasını sağlıyoruz.

İnşaat Sonrası Atık Nakliyesi: İnşaat sonrası oluşan atıkların sağlıklı, hızlı ve pratik bir şekilde inşaat alanından, atık alanlarına nakledilmesini sağlıyoruz.