Kanal-Kazı-Yıkım İşleri

Kaba İnşaat Malzemeleri

Kanal açma, kazı ve yıkım işlerinde, alanında uzman ve tecrübeli ekibimiz, gelişmiş teknik ve donanımlı iş makinalarımızla hizmet sağlamaktayız. Kanal açma, kazı ve yıkım işlerinde de diğer tüm işlerimizdeki gibi işin kalitesi ve zamanında teslim edilmesi kadar, güvenliği de ön planda tutarak iş sağlığı ve güvenliği ilkelerimize uygun olarak, en doğru ve güvenli çözümleri sunuyoruz.

Kanal Açma İşleri

İhtiyaç duyduğunuz her alanda profesyonel, güvenli ve sağlam kanal açma hizmeti sağlamaktayız.

Keşif sonrası hazırlanan planlar ışığında profesyonel ekibimiz tarafından, sorunsuz ve güvenli bir şekilde gelişmiş iş makinalarımızla kanal açma işlemi gerçekleştirilir.

Kazı İşleri

Kazı işleri kapsamında kuyular, yeraltı işleri, tünel ve kanal çalışmalarında hizmet sunmaktayız.

Tüm kazı işlerimize öncelikle işin yapılacağı alanda keşif yaparak başlarız. Zemin yüzeyi düzgünse, doğrudan bodrum ya da temel kazısına başlarız, eğer zemin düzgün değilse öncelikle tesviye işlemi yaparız. Daha sonra, zeminin toprak, küskülük, kaya, batak ya da balçık olmasına göre kullanacağımız yöntemleri ve teknik ekipmanı belirleriz. Ayrıca, kazı yapılacak alandaki yer altı kablolarını ve diğer dağıtım sistemlerinden doğabilecek tehlikelerin önlenmesi için de gereken tedbirleri alarak, belirlediğimiz plana göre profesyonel ekibimiz ve güçlü iş makinalarımızla, titiz ve güvenli bir şekilde kazı işlerinizi gerçekleştiriyoruz.

Yıkım İşleri

Kentsel dönüşümün artışının bir sonucu olarak yıkım işleri de özellikle kentsel konut bölgelerinde hız kazanmıştır. Yapılarınızın özelliklerini ve durumunu kontrol ederek, en uygun yöntemi tespit etmekte ve bu yöntemle yıkım işlerinizi gerçekleştirmekteyiz.

Yıkım işleri, yapı sektöründeki  en riskli işlerdendir. Bu durumun bilincinde olan konusunda uzman mühendis ve teknik ekiplerimiz, yıkım kararı alınması ve gerekli resmi prosedürün tamamlanarak, çalışma ruhsatının alınmasının ardından, sahada toplanan verileri kapsamlı bir şekilde değerlendirmekte, yıkımın hangi teknikle yapılacağına karar vermektedir. Sonrasında gerekli olan tüm tedbirler alınarak, yıkım faaliyeti gerçekleştirilmekte, yıkım esnasında ortaya çıkan tüm moloz hafriyatı ve atık metaller ayrıştırılarak, moloz atım sahalarına nakli gerçekleştirilmektedir.