Kiralık İş Makineleri

Kiralık İş Makineleri

1500 m²’lik makina parkımızda, donanımlı ve gelişmiş, geniş seçenekli, kiralık iş makinalarımızla hizmet vermekteyiz.

Sektörümüzdeki teknolojik gelişmeleri yakından takip etmek ve ihtiyaçlarınıza güncel yöntemlerle çözüm sunmak en önemli prensiplerimizdendir. Bu sebeple makine parkımızdaki iş makinalarımızda çeşitliliğe ve teknolojik üstünlüğe önem vermekteyiz.

Tüm iş makinalarımızın kiralanmasında; iş makinalarının nakliyesi, operatörü ve gerekli yakıtı ile birlikte teklif vermekteyiz.

 

Makina parkımızda bulundurduğumuz kiralık iş makinalarımız:

7 Adet Paletli Ekskavatör: Hendek kazılarında, hemen yükleme gerektiren kazılarda, kırma işlemlerinde, temel kazılarında, kanal açma kazılarında ve diğer kazı işlemlerinde yaygın olarak kullanılan esnek yapılı ve fonksiyonel paletli ekskavatörlerimiz hizmetinize hazırdır. Paletli ekskavatörlerimizde 20 – 30 – 40 tonluk seçeneklerimiz mevcuttur.

 

Bobcat: Yapı işlerinizde ekskavatör kullanımına uygun olmayan dar alanlarda kullanmak üzere, çok yönlü ve işlevsel bobcat kiralama hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Bobcat kullanımı aynı zamanda iş gücü ve zaman tasarrufu da sağlar. Bobcat’te 3 ve 4,5 tonluk seçeneklerimiz mevcuttur.

 

Mini Kato – Demir Palet: Ekskavatör kullanımı için uygun olmayan küçük ve dar alanlarda kullanmanız için  3 tonluk demir paletli mini kato kiralama imkanı sunuyoruz. Toprak gibi yumuşak zeminler için kullanıma uygun olan demir paletli mini kato size iş gücü ve zaman tasarrufu sağlayacaktır.

 

Mini Kato – Lastik Palet: Demir paletli mini kato kullanımı için uygun olmayan seramik gibi sert ve çizilebilir dar alanlarda 3 tonluk lastik paletli mini kato kiralama imkanı sağlıyoruz. Lastik paletli mini kato size iş gücü ve zaman tasarrufu sağlayacaktır.

 

JCB Kepçe: Küçük ve orta ölçekli kazı ve dolgu işleriniz için JCB kepçe kiralama hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

 

10 Adet Tır: Her türlü moloz ve hafriyat nakliye işinizde kullanmak üzere tır kiralama hizmeti vermekteyiz.

 

10 Adet Çift Çeker Kamyon: Her türlü moloz ve hafriyat nakliye işinizde kullanmak üzere çift çeker kamyon kiralama hizmeti vermekteyiz.