Müteahhitlik Hizmetleri

Müteahhitlik Hizmetleri

Müteahhitlik oldukça kapsamlı, birçok farklı iş alanının birleştiği bir iştir. Müteahhit firmalar, inşaatın yapılacağı arsadan tutun da binanın teslim edilmesine kadar iş gücü, yapı araç, gereç, makinaları ve hizmet sağlamakla yükümlüdür.

Son yıllarda kentsel dönüşümün yaygınlaşmasıyla müteahhitlik hizmetleri de önemli bir gelişme yaşamış ve daha da yaygınlaşmıştır. İnşaat sektöründe yaşanan bazı gelişmelerin sonucu olarak da, müteahhitlikle ilgili çeşitli hukuki düzenlemeler yapılmıştır. Kurum olarak, tüm bu kurallara hassasiyetle yaklaşmakta ve %100 uyum göstermekteyiz.

Arsa İşlemleri

İnşaatın yapılacağı arsa en önemli konulardan biridir. İhtiyaca göre arsa veya bina sahipleriyle iletişim sağlamakta, yapı projelerinin yükleniciliğini yapmaktayız. Bu aşamada arsa veya bina sahiplerinin istekleri ve onlarla kurulacak iletişim oldukça önemlidir. Başarılı bir müteahhitlik hizmeti için, teknik altyapı ve birikimin dışında uygun pazarlama yöntemleri kullanılması ve doğru iletişim kurulması gerekir. Biz arsa ve bina sahiplerinin isteklerini dinleyerek her iki tarafı da mağdur etmeyecek müteahhitlik hizmetleri sunuyoruz.

Profesyonel Ekip

Profesyonel ve yetenekli ekibimizin işimize değer kattığının farkındayız. Tamamı İş Sağlığı ve Güveliği eğitimi almış ekibimiz bu alandaki yönetmelik ve kurallara uygun olarak çalışmaktayız.

Doğru Malzeme ve Ekipman Seçimi

Müteahhitlik hizmetlerinde en önemli konulardan biri de doğru malzeme ve ekipman seçimidir. Keşif ve bina planlamalarının yapılması aşamalarından sonra uygun yönetmeliklere göre malzeme seçimini yapıyor ve malzeme teminini gerçekleştiriyoruz.

Ayrıca yine projedeki ihtiyaca ve isteğinize göre iş makinası kiralama hizmeti de veriyoruz.

Anahtar Teslim Projeler

Tüm hizmetlerimizde olduğu gibi müteahhitlik hizmetlerimizde de taahhütlerimizi yerine getiriyor, kalite, güvenlik ve uzun ömürlülükten ödün vermeden, yenilikçi yöntemlerle müteahhitlik hizmetleri sunuyor ve projelerinizi söz verdiğimiz tarihte teslim ediyoruz.